Düşlerden Gerçeğe

Düşlerden Gerçeğe sayfalarına, kişisel blog’uma hoş geldiniz!

2007 yılında blogspot bünyesinde başlattığım blog tutma maceram, 2017 yılına geldiğimiz bu günlerde ilk günkü heyecanla devam ediyor. 2010 yılında Düşlerden Gerçeğe’yi şu an bulunduğu www.duslerdengercege.com adresine taşıdım. O günden beri de evrilen, büyüyen ve daha fazla insana ulaşmayı başaran bir blog haline geldi.

Düşlerden Gerçeğe’de, 7 yıldır yaşamakta olduğum ülke olan Katar’da hayat hakkında yazılar, mesleğim olan inşaat mühendisliği hakkında düşünceler, izlediğim filmler, oynadığım oyunlar, okuduğum kitaplar, gittiğim gösteriler, ziyaret ettiğim ülkeler, canlı izlediğim maçlar hakkında değerlendirmeler ve belki de benim açımdan en değerlisi olan yazdığım öyküler yer alıyor.

Tamamen kendi hayal gücümün ürünü olan öykülerimle, olayların farklı yönlerini kurmaca hikayeler eşliğinde açığa çıkartmayı hedefliyorum. Fenerbahçe temalı öykülerim ile sporun sadece sahada oynanan bir oyun olmadığını, işin içinde insan olan her konuda olduğu gibi duygular, hisler ve yaşama dair her unsurun içinde yer aldığını göstermeye çalışıyorum.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederim.

Düşlerden Gerçeğe sayfalarına tekrardan hoş geldiniz. Hazırsanız başlayalım!

Keyifli okumalar!