Düşlerden Gerçeğe

Düşlerden Gerçeğe sayfalarına, kişisel bloguma hoş geldiniz!

2007 yılında Blogspot bünyesinde başlattığım blog tutma maceram, ilk günkü heyecanla devam ediyor. 2010 yılında Düşlerden Gerçeğe’yi şu an bulunduğu adrese taşıdım. O günden beri de egelişen, büyüyen ve daha fazla insana ulaşmayı başaran bir blog haline geldi.

Düşlerden Gerçeğe’de, 9 yılı aşkın süredir yaşamakta olduğum ülke olan Katar’daki yaşam hakkında yazılar, mesleğim olan inşaat mühendisliği ile ilgili düşünceler, izlediğim filmler, oynadığım oyunlar, okuduğum kitaplar, gittiğim gösteriler, ziyaret ettiğim ülkeler ve izlediğim maçlar hakkında değerlendirmeler ve belki de benim açımdan en değerlisi olan yazdığım öyküler yer alıyor.

Tamamen kendi hayal gücümün ürünü olan öykülerimle, gündelik hayatımızda gözden kaçan detayları kurmaca hikayeler eşliğinde açığa çıkartmayı hedefliyorum. Fenerbahçe temalı öykülerim ile sporun sadece sahada oynanan bir oyun olmadığını, işin içinde insan olan her konuda olduğu gibi duygular, hisler ve yaşama dair her unsurun içinde yer aldığını göstermeye çalışıyorum.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederim.

Düşlerden Gerçeğe sayfalarına tekrardan hoş geldiniz. Hazırsanız başlayalım!

Keyifli okumalar!

Son düzenleme: Ekim 2020